Szanowni Państwo,

AUTOSYSTEMY FOX Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1991 roku w branży zabezpieczeń oraz szeroko pojętych akcesoriów  i wyposażenia dodatkowego. Jesteśmy spółką polsko – włoską, stąd też terenem naszego działania są również Włochy oraz poprzez naszych przedstawicieli Litwa, Czechy i Słowacja.

Podstawowymi produktami naszej Firmy są samochodowe systemy zabezpieczeń, głównie systemy alarmowe, oraz szeroka gama akcesoriów dodatkowych i urządzeń peryferyjnych, w tym m.in.:

  • czujniki parkowania, temperatury itp.

  • elektryczne podnośniki szyb personalizowane do konkretnych modeli samochodów,

  • zamki centralne ze szczególnym uwzględnieniem zamków personalizowanych do konkretnych modeli samochodów,

  • moduły dodatkowe, rozszerzające funkcjonalność systemów alarmowych,

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty, długoletnią gwarancję (alarmy samochodowe 3 lata) oraz mają zapewnione profesjonalne wsparcie techniczne i serwisowe.

Lata funkcjonowania na polskim rynku owocowały wieloma kontraktami z firmami motoryzacyjnymi, którym dostarczaliśmy i dostarczamy szereg akcesoriów w skali ogólnopolskiej:

HYUNDAI MOTOR POLAND - autoalarmy, zamki centralne, czujniki parkowania,

FORD POLSKA – zamki centralne, elektryczne podnośniki szyb, czujniki parkowania

TOYOTA MOTOR POLAND – zamki centralne,

SKODA AUTO POLSKA – alarmy samochodowe,

HONDA MOTOR POLAND – alarmy samochodowe.

© 2018 AUTOSYSTEMY FOX. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Please publish modules in offcanvas position.

Ta strona używa cookie i innych technologii w celach nawigacji i innych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o polityce prywatności.